strona główna wycieczki szkolne wyjazdy grupowe klient indywidualny informcje galeria kontakt
 
warunki wyjazdu
jak rezerwować
forum dyskusyjne
dlaczego LUTECJA
o nas
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele!       

Piotr Leśniewski

Moja przygoda z profesjonalną turystyką rozpoczęła się w 1994 r od podróży do Francji i Włoch. Podczas wieloletniej pracy zetknąłem się z jej różnymi aspektami jako pilot wycieczek, kierownik kolonii, organizator imprez itp. Nagromadzone w ten sposób doświadczenie pozwala mi zaprosić Was do wspólnej przygody jaką jest radość podróżowania, zwiedzania i wypoczynku z Biurem Turystycznym „LUTECJA”.
 

Zdajemy sobie sprawę, iż w chwili obecnej jest wiele biur oferujących podobne usługi ale chcemy, aby tym, co nas wyróżniało był profesjonalizm obsługi i Wasze zadowolenie.
Organizujemy imprezy głównie dla klienta grupowego ze szczególnym uwzględnieniem grup szkolnych, grup z zakładów pracy lub instytucji, parafii ale także mamy ofertę dla klientów indywidualnych.
Współpracujemy ze sprawdzonymi kontrahentami jeśli chodzi o transport, posiadającymi nowoczesny i komfortowy tabor. Dokładnie opracowujemy i sprawdzamy trasy naszych imprez, aby uniknąć przykrych niespodzianek w trakcie ich trwania. Zatrudniamy profesjonalnych i doświadczonych pilotów i przewodników z długoletnim stażem pracy, którzy nie tylko podzielą się z Wami informacjami o kraju, ale zadbają, aby podróż upływała Wam w wesołej i życzliwej atmosferze. Wszystko to przy zachowaniu konkurencyjnych cen i przy miłej obsłudze.
Odzwierciedleniem tych zasad jest zadowolenie naszych dotychczasowych klientów i ich zaufanie, wyrażone każdego roku w licznych powrotach, zarówno grup jak i osób indywidualnych. Naszą pasją turystycznych wędrówek chcemy się podzielić również z Wami!

Dziękujemy i zapraszamy do wspólnego podróżowania.

Piotr Leśniewski