Szanowni Państwo!

Prosimy o bardzo dokładne zapoznanie się z ofertą zawartą na naszej stronie internetowej. Zwróćcie uwagę na kategorię imprezy jaka Was interesuje (wycieczki szkolne, grupowe, pielgrzymki), oraz na rodzaj świadczeń zawartych w cenie imprezy. Nie jest dla nas problemem dostosować np. program wycieczki szkolnej dla potrzeb osób dorosłych czy pielgrzymów albo na odwrót. Kwestią bardzo istotną jest tutaj odpowiedni dobór poziomu świadczeń i ceny samej imprezy, ponieważ naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie naszych klientów. Prosimy również o wybranie interesującego Was terminu.
Jeśli informacje zawarte w podstawowym programie imprezy są niewystarczające lub jeśli macie dodatkowe życzenia czy uwagi, to jesteśmy do Waszej dyspozycji w godzinach pracy biura lub prosimy o kontakt pocztą elektroniczną lub tradycyjną.

Zarezerwować imprezę mogą Państwo poprzez:

a) telefonicznie pod numerem 77 4545176 w godzinach pracy biura w dni powszednie od 9.00 do 16.00 lub pod numerem 600 217891
b) wysyłając informację pocztą elektroniczną (teraz), tradycyjną na adres biura lub faxem: 77 4545176

Prosimy zawsze o podanie podstawowych danych grupy oraz osoby dokonującej rezerwacji (kierownika grupy, opiekuna). Po otrzymaniu zgłoszenia w ciągu kilku dni prześlemy Wam kalkulację i wszelkie inne potrzebne informacje. W przypadku akceptacji ceny prosimy o kontakt w celu umówienia się na podpisanie umowy korespondencyjnie lub na przyjazd naszego przedstawiciela, który nie tylko omówi warunki umowy ale pomoże również wyjaśnić wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na pytania uczestników wycieczki lub rodziców dzieci i młodzieży podczas spotkania z nimi (polecamy!). Rezerwacja jest nieodpłatna i będzie obowiązywała przez 2 tygodnie od daty rezerwacji. W przypadku braku kontaktu zostanie ona anulowana. Prosimy pamiętać, że zawsze jesteśmy gotowi pomóc w przypadku trudności z zebraniem grupy, pośrednicząc w łączeniu grup niekompletnych (zobacz) lub w sprzedaży pozostałych miejsc osobom indywidualnym.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

LUTECJA – Biuro Turystyczne
ul. Książęca 14 45-580 OPOLE
tel/fax + 48774545176
mobil: +48600217891
e-mail: biuro@lutecja.pl